Skip links

Webde, Webse Tasarım

Logo tasarımı da dahil olmak üzere kurumsal tasarımlar ve internet hizmetleri alanında çalışan Webse internet ortamlarından daha iyi yararlanmanız için profesyonel çalışmalar yapmaktadır. Alanında uzman ekipler ile çalışan firmamız ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek, buna göre çözümler üretmektedir.

WEBSE Tasarım

Yenilikçi görüşüyle sektörünü yakından takip eden Webse, böylece gereksinimlerinize çağdaş yanıtlar vermektedir. Kurumsal site tasarıları ve firma tanıtım sayfalarının yanı sıra blog, e-ticaret sitesi, kişisel site gibi çalışmalar da yapılmaktadır.

Ayrıca tasarım kapsamında logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarım çalışmaları da yapılmaktadır. Kendi alanında farklılıklar oluşturan bir firma olmayı hedefleyen Webse, bunu sağlayabilmek için kendini her zaman geliştirmektedir.

Logo Tasarımı

Logolar firmaları temsil eden, basılı ya da dijital olabilen simgelerdir. Doğru bir şekilde planlanması halinde hedef kitlenizin aklında kalıcı bir yer edinebilir, böylece kalıcı reklamlar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra başarılı tasarımlar ile marka tanınırlığı da elde edebilirsiniz.

Webse bu konu üzerinde tüm logo tasarımı çalışmalarını gereksinimlerinizi anladıktan sonra gerçekleştirmektedir. Eğer gerekliyse değişiklikler de sağlanmaktadır. Böylece müşteri odaklı bir politika ile hareket edilir. Çalışmalar esnasında şunlara dikkat edilerek en iyi sonuçlar sunulur;

  1. Resim ve yazı bir arada kullanılacaksa fontun okunabilir ve resimli olmasına özen gösterilir. Font ve yazının rengi doğru bir şekilde ayarlanır.
  2. Logo firmayı en iyi temsil edecek şekilde, kullanım alanlarına uygun biçimde tasarlanır.
  3. Logo çalışmaları firmalar için özel yapılır. Özgünlük her zamanda ön planda tutulur.
  4. Doğru bir logo tasarımı planı hazırlanarak uzun süre kalıcı çözümler elde edilir.

Böylece logonuzdan da en iyi sonuçları almanız sağlanır. İnsanların bir imzası olduğu gibi kurumların da vardır. Logolar bu kapsama girer. Doğru bir şekilde tasarlanırsa firmanızı müşterilerinizin gözünde en iyi şekilde tanıtır.

Doğru bir logo tasarımı sayesinde gerek dijital gerekse basılı olarak verimli bir reklam yapmanız da mümkündür.

Kurumsal Tasarım

Webse tasarım kapsamında kurumsal kimlik çalışmaları da yapmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı bir firmaya kendini somutlaştırmasına, kendisini tanıtarak bir imaj oluşturmasına yardımcı olur. Eğer markalaşmak istiyorsanız, ilk adımı atmanızı sağlar.

Kurumsa kimlik sadece bununla da sınırlı değildir. Ayrıca firmanızın dışarıdan ve müşterilerin gözünden nasıl göründüğünü de kapsar. Bu özellikleri bakımından dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Hata yapılması firmanızın da kötü tanıtılması anlamına gelir. Webse alanında uzman ekipleri ile sizi en iyi tanımlayan kurumsal kimlikler elde etmenizi sağlar.

Kurumsal kimlik tasarımı her firma için önem taşır. Zira hangi iş sektörünüzde olursanız olun bir ya da birden fazla rakibiniz olduğu kesindir. Eğer onların arasından öne çıkmak, müşterileriniz tarafından tanınmak istiyorsanız bir fark oluşturmanız gerekir.

Burada devreye giren kurumsal kimlik, tanıtımınızı yapmanıza olanak tanır. Başarılı bir kimlik ile insanların aklında kalıcı bir yer elde etmeniz mümkündür.

Kurumsal Kimlik Hangi Avantajlara Sahip?

Kurumsal kimlik çalışması doğru bir şekilde yapılırsa çok sayıda avanta taşır. Buna yatırım yapmak insanlara sektörünüzde kalıcı olduğunuzu gösterir. Böylece müşterilere bir güven sunar. Bunun yanı sıra sizi yeni tanıyanlara kurumsal karakteriniz, kişiliğiniz ve kültürünüz hakkında bilgi verir.

Böylece müşterilerinizin size güvenmesini sağlayabilir, markanıza sadık bir kitle elde edebilirsiniz. Ayrıca kolay hatırlanabilen bir çalışma ile insanların aklında bir yer edinebilirsiniz.

Bunlarla sınırlı kalmadan doğru bir çalışma ile diğer firmalar ile rekabet gücünüzü de arttırabilirsiniz. Webse kurumunuzu ve rakiplerinizi detaylı bir şekilde inceleyerek, size en uygun kurumsal kimlik tasarımı sonuçlarını sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nelerden Oluşur?

Kurumsal kimlik çalışması geniş bir yapıya sahiptir. Webse bu bakımdan tüm ihtiyaçlarınıza göre çözümlere sahiptir. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibi olup incelenebilir;

  1. Kartvizit: Kurumsal kimlik sınıfında olan kartvizit içinde iletişim, logo, slogan, marka adı gibi bilgilere yer verebilir.
  2. Zarf: Mektup, torba zarf, pencereli ve penceresiz zarf gibi öğeler kurumsal kimlik sınıfındadır.
  3. Slogan: Markanız için doğru bir slogan seçmek kurumsal kimlik çalışmaları arasındadır.

Bunlarla sınırlı olmadan fişler, makbuzlar, mail şablonları, tabela tasarımları, e-mail imzaları ve promosyon tasarımları da kurumsal kimlik tasarımı içindedir. Webse bunların hepsini yenilikçi bir bakış açısıyla gerçekleştirir.

Leave a comment

Explore
Drag