Skip links

SEO Hizmetleri

Webse.Net

Neler Yapıyoruz?

Site İçi SEO

Web sitelerinizin dış seo çalışmasından önce yapılması gereken web site seo uyum ayalarını yapmaktayız.

SEO Analiz

Web sitenizin iç ve dış seo analizlerini sizler için detaylı raporlayabiliriz. Detaylı raporlar sayesinde sitenizi daha iyi bir geleceğe taşıyabilirsiniz.

Site dışı SEO

Web sitelerinizin önemli backlikler ile desteklenmesi. Popüler , sektörel siteler tarafından desteklenmesi gibi bir çok ayar site dışı seo içerisinde barınmaktadır.

İndirimlerden faydalanın!

Hemen e-bültenimize kayıt olarak indirim fırsatları yakından takip edebilirsiniz.

  SEO Dalları Nedir?

  Seo genel olarak 2 dala ayrılmaktadır. Web siteniz içirişinde yapılan arama motoru optimizasyonlarına İç Seo, site dışı yapılan tüm teknik ayarlara ise dış seo denilmektedir. Site içi yapılan seo ayarları arama motorları tarafından daha rahat algılanması için yapılan çalışmalardır. Seo’nun temel mantığı yaptığını iş üzerine açmış olduğunuz web sitesini alanında ilgili kelimeler ile aranınca üst sıralarda karşılamaktır.

  Dış Seo

  Yapılan seo çalışmalarının amacında daha fazla kişiye ve müşteriye ulaşmak gelmektedir. Web sitenizden yapmış olduğunuz satışların artması için çok önemli bir etmendir. Dış seo ise web sitenizin doğal yollar iler dışarıdan desteklenmesi ile birlikte Google, Yandex gibi arama motorlarında sıralamalarında artış sağlamaktadır. Seo işiniz webse.net tarafından yapılıyorsa bu konuda içiniz rahat olsun, Google tarafından hiçbir olumsuz sonuç almadan en uygun şekilde yükselişinizi garanti ediyoruz.

  Webse.NET

  Süreç nasıl işliyor?

  Pazar Araştırması & Analiz

  SEO analitiği çatısı altında anahtar kelime araştırması ve diğer pazar araştırmaları.

  Satışlarınızı Artırmak için strateji oluşturma

  Yapılan araştırmalar sonucun da iç ve dış SEO ayarlarına başlanaması.

  Daha fazla potansiyel

  Web sitenizin gelişimi açısından önemli yol kat ederek daha fazla kitleye erişme potansiyeline sahip oluyoruz.

  Manuel Seo

  Manuel seo nedir? Kısa bir şekilde özetlemek gerekirse internet sektöründe gerçek olmayan tekil kullanıcılar yani bot aracılığıyla mevcut sitenizi Google aramalarında üst sıralara taşıyan şahıslar bulunmaktadır. Bu yöntem çok kısa süreli olarak sitenizi üst sıralara taşır, geçici olan bu durum uzun vadede web sitenize ve kurumsal kimliğimize ciddi manada zararlar verir. Bunun için webse.net tarafından yapılan tüm iç ve dış seo ayarları manuel, “elle” yapılmaktadır. Birçok alanda dış ve iç seo ayarlarınızı yapabilir web sitenizi güncel tutabiliriz.

  Web sitenizi doğal olarak sıralamalarda yükseltiyoruz. Google dostu webse.net seo ayalarınızı en uygun şekilde ayarlamaktadır. Seo, reklam gibi bir şey değildir. Seo çalışması yaptım ama siteme giriş artmadı sitem sıralamada yükselmedi gibi birçok sorun olarak görülen soruların cevabı şudur: Google üzerinde yapılan seo çalışmaları süreç içerisinde gelişme kaydederek ilerlemektedir. Olumlu yollardan ilerleme kaydederek belirli bir süre sonra Google tarafından fark edilerek sıralamalarda yükselme kaydedebilirsiniz. Yapılan seo seçtiğiniz kelimeler üzerinden yürütülmesi ile birlikte kelime ve sitenizi analiz yapmaktayız rekabeti çok ve zor olan kelimeler üzerinde ilk sayfaya çıkmaz bazen çok ve çok zor olabilmektedir.

  Paket Fiyatları

  Profesyonel SEO Paketleri

  Geliştirici Paket

  Webse SEO Çalışma Sistemi

  550

  ‘den başlayan fiyatlarla

  SEO Dostu URL Çalışması

  Sitemap.xml Optimizasyonu

  Robots.txt Optimizasyonu

  Google Bot Siteye Erişim Kontrolü

  Sayfa ve Resim Optimizasyonu

  Site Dışı Baclink Çalışması

  Ve Çok Daha Fazlası!

  DETAYLAR
  Webse Blog

  Son Yazılar

  Tags

  Bursa SEO Ajansı – Bursa SEO Hizmetleri

  SEO İngilizce bir kelime olup açılımı Search Engine Optimization’dur. Türkçede ise Anahtar Kelime Optimizasyonu anlamını taşır.

  Bilgisayar ve internet sistemlerinin geliştiği çağımızda birçok firma dijital sistemlere geçiş yapar. Bu bağlamda her sitenin amacı, hedefi farklı olabilir. Ancak temel hedef sitenin en üst sıralara ulaşmasıdır. Böylece alınan tıklamalar ve görüntülemeler arttırılabilir. Böylece marka tanınırlığı da ısa sürede sağlanabilir.

  Bursa Web Tasarım

  Web tasarım olmak firmalara kendini dijital platformlara aktarmasını sağlar. Böylece hedef kitleyi genişletmek, müşterilere daha kolay ulaşmak mümkündür. Başarılı tasarım işlemleri ile insanların aklında kalıcı olabilir, olumlu reklamlar yapabilirsiniz.

  Explore
  Drag