Skip links

Sosyal MedyaYöneticiliği

Son zamanlardan kişisel web sitelerinden daha çok kullanılan sitelerden birçoğu sosyal medya siteleri ve uygulamalarıdır. Gün geçtikçe daha fazla kullanıcısı olan sosyal medya uygulamalarının başında Facebook, Instagram, Twitter gibi siteler gelmektedir.

Devamını Oku

Günümüzde sosyal medyanın önemi ticari acıdan tam anlamıyla anlaşılmış olmasa da birçok kişinin artık sosyal medya üzerinden para kazandığını biliyoruz. Artık sadece web siteniz olması yeterli değildir web sitenizi oluşturduktan sonra kendinizi sosyal medya hesaplarında da ön plana çıkarmalısınız.

Bunun için harici olarak sosyal medya yöneticilik servisi üzerinde de çalışmalar yapmaktayız. Sizin için Instagram, Facebook veya Twitter her hangi bir sosyal medya hesabınızı yönetiyoruz ve popülerlik kazandırıyoruz. Ürün satışlarınızı etkilemek için oluşturduğunu sosyal medya hesabınızdan bir ivme yakalayamadıysanız doğru yerdesiniz. Instagram 2019 – 2020 analizlerine göre kullanıcıların %80 en az bir adet işletme hesabı takip ediyor. Birçok kullanıcı web sitelerine üye olmaktan ziyade sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçip satın almak istediği ürün için konuşuyor.

Neler yapıyoruz?

Post & Story Tasarımları

Sosyal medya hesabınıza özel paylaşım yapabileceğiniz post tasarımlarınızı ve hesap yönetimi yapmaktayız.

Kitlenizi Büyütüyoruz

Sosyal medya hesaplarınızın tamamen organik olarak kitlenizi büyütme çalışmaları yapmaktayız.

Hesap Yönetimi

Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde aylık veya yıllık kontrol edebiliriz.

İndirimlerden faydalanın!

Hemen e-bültenimize kayıt olarak indirim fırsatları yakından takip edebilirsiniz.

  Instagram Business Yönetimi

  Sizin için özellikle 1 aydan başlayan ve 1 yıla kadar devam eden ekonomik paketler oluşturduk. Size özel alanda analizler yapıp işletme hesabınızı belirtilen süre içerisinde olumlu çalışmalar yaparak yükseltiyoruz. Satışlarınızı Instagram üzerinden daha çok arttırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya Instagram Yönetim Fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz. Görsellerinizi ön plana ve keşfete çıkararak daha fazla kullanıcıya ulaştırıyoruz. Doğru stratejiler ile satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürününüzü etik pazarlama teknikleri ile daha fazla arttırmış oluyoruz.

  Güncel olarak gündemi takip ederek etkileşimde bulunuyoruz. Etikleri profesyonel olarak kullanarak kullanıcıların sizinle etkileşime geçmesini sağlıyoruz. Yaptığımı işlemler ortalama 4 ila 6 ay arasında büyük ölçüde değişiklikler göstermektedir.

  Yıl 2020 bu devirde her sektörün mutlaka bir sosyal medya yöneticisine ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Anlık olarak içerik ve güncel bilgileri takip ederek çevrenizdeki insanlar ile etkileşime girmelisiniz. Bugün köşe başındaki butik mağazanıza günlük 20 kişi giriyorken sosyal medya hesabınıza günde en az 200 kişi sokabilirsiniz. Doğru stratejiler ile bu sayı 2000 veya daha da fazla olabilir. Artık dükkânınıza verdiğiniz özeni sosyal medya hesaplarınıza vererek vitrininiz daha güzel ve ön planda tutmalısınız bu şekilde müşterileri üzerinize çekerek daha fazla satış yapabilirsiniz.

  Günde dükkânınız üzerinden 10 adet satış yapabilirken sosyal medya üzerinden 100 kişiye ve daha fazla kişiye günlük satışlar gerçekleştirebilirsiniz bunun en büyük sebeplerinden birisi dükkânınız sadece çevrenizde yaşayanlar görüp kullanacaktır. İzmir ilimizde bir mağazanız var ise sadece o il içerisinde size yakın olan insanlara satış yapacağınızı bilmelisiniz. Sosyal medya üzerinden sizinle istedikleri yerden iletişime geçebilirler, isterseler sizinle Ankara, Sinop, İstanbul gibi illerden iletişime geçerek alışveriş yapabilirler. Yapanız gerek şey çok basit, Webse.Net ile hemen iletişime geçin anlık fırsatlardan yararlanın.

  Explore
  Drag