Skip links

Kurumsal Kimlik

Ne  dir?

Kurumsal Kimlik Nedir?

Günümüzde binlerce farklı sektör bulunmaktadır ve sektörlerin içerisinde yüz binlerce işletme mevcuttur. Sizin işletmenizi diğer işletmelerden ayıran en büyük özellik ise işletmenizin kimliğidir. Kurumsal kimlik işletmenizin görsel çalışmalar ile özetleyerek toplumun karşısında bir imaj oluşturmasına yaramaktadır. Her işletme açısından kurumsal kimlik önemlidir.

Kurumsal kimliği tam anlamıyla anlamamız gereken yer firmanın görsel olarak yaptırdığı çalışmalardır. Yapılan bu görseller işletmelerin dışarıdan nasıl gözükmek istediği ile ilgili oluşturulan tasarımlardır. Kurumsal kimlik bir işletmenin duruşunu simgelemektedir. Kurumsal kimliğe sahip olan işletmeler daha rahat anlaşılabilir ve daha kolay tanınabilmektedirler.

Kurumsal kimlik; firmalar arası iletişimde ve müşterilerine görsel olarak bir imaj oluşturmaktadır. Bu imajın oluşması o firma acısından büyük bir itibar taşımaktadır.

Ne   den?

Neden Kurumsal Kimlik Yaptırmalıyım?

Çalışma gösterdiğiniz alanda binlerce firma vardır, bu firmaların arasından sıyrılmak ve diğer bir tabir ile bir marka imajı taşıyabilmek için kurumsal kimliğiniz mutlaka olmalıdır. Kurumsal logodan yola çıkarak tüm kurumsal kimliğinizi webse.net tarafından çok uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Kurumsal kimliği olmayan bir işletme henüz gün yüzüne çıkmamıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse, marka olma yolunda ilerlemeye çalışıyorsanız mutlaka kurumsal kimlik sahibi olmalısınız. Kurumsal kimliğin sizi diğer rakipleriniz arasında daha yukarı taşıyacağına emin olabilirsiniz. Kurumsal kimlik, firmanızın kimliğini yansıtır, bir imaj oluşturur. Bulunduğunuz sektör içerisinde diğer firmalardan daha rahat sıyrılmanızı ve kolayca tanınmanızı sağlar.

01

Vakit kaybetmeye gerek yok!

Öncelikle ihtiyacınız olan tasarımları belirlemeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz sektöre göre yapılacak olan kurumsal kimliğin tasarım işlemleri artabilir veya azalabilir.

02

Bizimle iletişime geçin!

İhtiyacınız olan tüm kurumsal ürünlerinin, tasarım sürecine başlamadan önce örnek çalışmalar yaparak içinize sinecek tasarımı ortaya çıkarmalıyız.

03

Ve sonuç!

Bu aşamadan sonra webse.net üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde grafiker arkadaşlarımız kurumsal kimliğinizi logo oluşturma bilinciyle en uygun şekilde tasarlayacaktır.

İletiş-im

Kurumsal tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizimle hızlı iletişime geçmek için whatsapp hattımızdan hafta için 7/24 ulaşabilirler.

Tasarımınız hazır!
Sadece baskı istiyorsanız hemen iletişime geçin!

matbaa@webse.net

Vakit kaybetmeden

İletişime geçin!

Whatsapp

+90 850 466 1942

E-Posta

destek@webse.net

Güncel fiyat teklifi almak için lütfen teklif formunu doldurunuz.

Explore
Drag