Skip links

Hosting Nedir?

Oluşturduğumuz web sayfalarını yüklemek için belirli bir kotası olan alana ihtiyacımız vardır. Web sitenizin çalışması için bilgisayarlardan daha güçlü oluşturulan sunucu dediğimiz sistemlerde siteniz için ayrılan alana hosting denilmektedir.

Oluşturduğumuz web sayfalarını yüklemek için belirli bir kotası olan alana ihtiyacımız vardır. Web sitenizin çalışması için bilgisayarlardan daha güçlü oluşturulan sunucu dediğimiz sistemlerde siteniz için ayrılan alana hosting denilmektedir. Bahsettiğimiz sunucular 365 gün boyunca kesintisiz olarak açık kalması ile yükümlüdür.  İstediğiniz saatte belirli sitelere girdiğinizde o süre içerisine de bağlanmış olduğunuz web sitesi bulunduğu sunucu içerisinde 7/24 açık ve internete bağlıdır ve siz internet sitesine bu şekilde erişim sağlıyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Hosting

Uygun fiyatlı hosting sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Webse.Net size uygun hosting paketinizi oluşturmaktadır. İstediğiniz trafik kotası veya alan kapasitesini belirtebilirsiniz. Kullandığımız Cpanel ile istediğiniz zaman yedek alabilir veya kurumsal mail adresinizi oluşturup silebilirsiniz. Cpanel üzerinden çok rahat bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a comment

Explore
Drag