Skip links

Bursa Web Tasarım

Web tasarım olmak firmalara kendini dijital platformlara aktarmasını sağlar. Böylece hedef kitleyi genişletmek, müşterilere daha kolay ulaşmak mümkündür. Başarılı tasarım işlemleri ile insanların aklında kalıcı olabilir, olumlu reklamlar yapabilirsiniz.

Bursa Web Tasarım

Bu projeler her bir firma için özel bir şekilde gerçekleştirilirse en iyi sonuçları teklif eder. Bunun farkında olan Webse profesyonel ekipleri ile ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirler. Bir tasarım projesi ana hatlarıyla şöyle ilerler;

 1. Müşterinin iletişime geçerek projeyi belirtmesi
 2. Kurumsal kimlik için çalışmalara başlanması
 3. Grafik tasarım işlemlerinin yapılması
 4. Web sitesindeki sayfaların kodlanması
 5. İçerik Yönetim Sistemi eklenmesi
 6. Sitelerin test edilerek yayınlanması

Tüm bu süreçler müşteriler ile etkileşim halinde yapılır. Web tasarımcı olarak hizmet veren Webse alanında bilgi ve estetiği birleştirerek modern tasarım çözümlerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Bursa Web Tasarım Firmaları

Çağımızda her geçen güç çok sayıda firma dijital sistemler üzerinde hayatına başlar. Web tasarım firmaları tarafından oluşturulan siteler sayesinde bir şirket kendisini internete aktararak, online platformlarda aktivitesine başlayabilir.

İnternet milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı için başarılı bir strateji milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmanıza yardımcı olur. Ancak bu bazı konulara bağlanır. Eğer daha fazla kar elde etmek, hedef kitlenizi büyütmek istiyorsanız şunlara özen gösterilmelidir;

 1. Hedef kitleyi odaklayan tasarımlar
 2. SEO kapsamında tasarım
 3. Site tasarımlarının responsive olması
 4. Görsellerin özgün ve orijinal olması
 5. Fontların okunaklı olması

Webse web tasarımcısı bu kurallara göre hareket ederek, en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Bunlardan ilki olan hedef kitle bir markanın, hizmetin yahut firmanın hitap ettiği, hedeflediği kesimi ifade eder.

Sitenizden en iyi sonuçları almak istiyorsanız, öncelikle hedef kitle belirlenmelidir. Ardından buna uygun şekilde yapılan bir çalışma sayesinde, insanların ilgisini daha fazla çekebilir, müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz.

Eğer çocuklar için özel ürünler sunuyorsanız hem ebeveynlere hem de çocuklara hitap eden tasarım, butonlar, fontlar ve anlaşılabilir, basit bir dil daha verimli sonuçlar, geri dönüşler almanıza yardım edecektir. Ayrıca şu gibi konular da hedef kitleye ulaşmak için önemlidir;

 1. Pazar ve ihtiyaçlarınız belirlenmelidir. Böylece sektörde hangi eksiklerin olduğunu görebilir, buna göre hareket ederek çözümler sunabilir. Bu hedef kitlenizi arttırmaya yardım eder.
 2. E-mail sistemleri kullanılarak müşteriler ile iletişim kurulmalıdır. Böylece kampanyalarınız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında onları bilgilendirebilirsiniz.
 3. Dijital sistemlerde reklam yapılmalıdır. Böylece daha fazla kişi haberdar edilebilir.

Eğer hedef kitle planlaması doğru yapılmazsa kurumsal site tasarımı eksik olacak, istenen sonuçlar elde edilemeyecektir. Aylık görüntüleme ve tıklama sayılarınız artmadığı sürece bir internet sitesine sahip olmak bugün yeterli değildir.

Hedef kitleye önem verilmemesi böylece sitenizin fazla tanınmamasına, trafiğin düşmesine, ürünlerin de istenen şekilde satmaması ile sonuçlanır. Tüm bunların farkında olan Webse alanında uzman ekiplere sahiptir.

Böylece hedef kitle planlaması en iyi şekilde yapılarak size çözümler sunulur. Web tasarım firmaları arasında bilgiye ve yeniliğe önem veren Webse çağa uygun siteler tasarlar.

Bursa Web Sitesi Tasarım

Web tasarım işlemlerinin profesyonel yapılmaması, kurallara dikkat edilmemesi istenen trafiğin alınmamasına neden olur. Bu da doğrudan tanınmamanız anlamına gelir. Dolayısıyla tasarım işlemleri yapılırken SEO kurallarına özen göstermek de şarttır.

Search Engine Optimization, temel olarak sitenizin daha üst sıralarda görünmesini amaçlar. Bir site ne kadar üst sırada bulunuyorsa tıklaması artar. Orantılı olarak sıralama azalırsa düşmektedir. Eğer çok aşağılardaysanız hiç görüntüleme alamamanız muhtemeldir.

Zira günümüzde birçok internet kullanıcısı arama motorlarının sadece 1-2 sayfasına bakmaktadır. SEO kurallarına uygun tasarım sayfası ile sitenizi daha iyi planlamanız mümkündür. Her ne kadar hedef kitle önemli olsa da siteniz çok alt sıralardaysa başarılı bir hedef kitle planlaması yine çözüm vermez.

Eğer SEO ile hedef kitleyi birleştirirseniz en iyi sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Dolayısıyla bir web sitesi planlanırken sayfa tasarımı, kullanılan görseller, açıklamaları, kullanıcı deneyimleri, sitenin ne kadar hızlı yüklendiği doğru planlanmalıdır.

Böylece Google algoritması tarafından daha iyi listelenmeniz, üst sıralara çıkmanız mümkündür. Böylece hem tıklama ve görüntülenmelerinizi arttırabilir hem de marka tanınırlığı elde edebilirsiniz. Zira kullanıcılar Google’un özellikle ilk sayfasında bulunan sitelere daha fazla güvenmektedir. Ürün ve hizmet alışverişleri de yine sıklıkla ilk sayfadan gerçekleştirilir.

Web tasarımcı tarafından yapılan SEO hizmetleri daha detaylı incelenirse, algoritmaya hitap etmesi için özel tasarlandığı görülür. Bu çerçevede birçok işlem yapılsa da temel olarak şöyledir;

 1. Uygun anahtar kelimelerin tespiti ve kullanılması
 2. Site içinde ve içeriklerde header tercih edilmesi
 3. Kullanıcı deneyimine uygun bir site tasarlanması
 4. Temiz bir kod yapısı ile hızlı açılan siteler ve sayfaların oluşturulması
 5. İçeriklerin ve tüm yazıların hatasız, doğru olması
 6. Görsellerin metin ile uygun olması
 7. Görsellerde açıklama bulunması
 8. Sitede backlink bulunması

Webse Web yazılım firmaları arasında SEO kurallarına büyük bir önem verir. Böylece yeni tasarlanan sitenizin daha verimli sonuçlar almasına yardımcı olur. İşlemler yapılmadan hizmet sektörünüz incelenerek en uygun anahtar kelimeler belirlenir. Ardından da doğru bir şekilde uygun yerlerde kullanılır. Böylece aldığınız verimlerin arttırılması hedeflenir.

Bursa Web Sitesi

Web tasarım çerçevesinde farklı çalışmalar yapılır. Bunları örneklemek gerekirse bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Hukuk siteleri
 2. Online pazaryeri siteleri
 3. Sektörel siteler
 4. Estetisyen siteleri
 5. İlan siteleri
 6. Haber siteleri
 7. Emlak siteleri
 8. Hastane siteleri

Ancak web sayfa tasarımı sadece bunlarla da sınırlı değildir. Dolayısıyla hazır çözümler almak hiçbir zaman sonuç vermez. Hazır web siteleri kişiye özel hazırlanmadığı için web tasarım kurallarına uygun değildir.

Bu nedenle bir kuruma dijital sistemlerden en iyi verimi almasına yardımcı olmaz. Web sitesinin bir kurumun dijital yüzü olduğunun bilincinde olan Webse bu nedenle çözüm çözümler sunmaktadır. Bu bağlamda tasarımlar responsive şekilde hazırlanır.

Her ne kadar günümüzde bilgisayar sistemleri yaygın kullanılsa da insanlar her zaman istediğini yapamaz. Örnek olarak yolculukta, işte insanların bilgisayara erişimi oldukça kısıtlıdır. Bu noktada devreye giren telefonlar insanların yaşamına büyük kolaylıklar sunar.

İnternet bu bakımdan mobil cihazlardan da yaygın şekilde kullanılır. Sitenizin responsive olması mobil kullanıcılara da hitap etmenizi sağlar. Böylece müşteri kitlenizi en üste çıkarmanıza yardımcı olur.  Üstelik mobil uyumlu bir internet sitesi SEO kurallarının da içindedir.

Web tasarımcısı tarafından yapılan mobil uyumlu siteler bu bakımdan büyük bir öneme sahiptir. Zira yapılan araştırmalar, internetin yüzde 70 gibi bir oranının mobil araçlardan geldiğine işaret eder. Bu bakımdan bir firmanın mobil uyumlu siteye sahip olmaması, müşterilerinin çoğunu kaybetmesine neden olur. Zira günümüzde kimse telefondan ya da tabletten sorunlu olarak kullanılan bir siteye girmek istemez.

Bu işlemlerin en iyi sonuçları verebilmesi için profesyonel ekipler gerekir. Alanında engin bir tecrübeye sahip olan ve sektörünü de yakından takip eden Webse, kurumsal site tasarımı çalışmalarını mobil uyumlu şekilde yapar. Böylece hem SEO uyumlu olmanızı hem de hedef kitlenizi geliştirmenize yardımcı olur.

Mobil uyumlu site tasarlanmadan önce firmanız ürün ve hizmetlerinizle beraber ayrıntılı bir şekilde incelenir. Amaçlarınız ve hedefleriniz, kurumsal yapınız öğrenilir. Bu bağlamda sizin için uygun tasarımlar oluşturulur. Hızlı açılan web siteleri, çabuk yüklenen sayfalar sayesinde müşterilerinize daha iyi hitap etmeniz sağlanır.

Firmamız tüm çalışmalarını sektörünüzde daha başarılı olmanız amacıyla gerçekleştirir. Bu nedenle web tasarı firmaları arasında kendisini sürekli geliştirir.

Bursa Web Tasarım Kursu

Web tasarım doğru bir şekilde yapılırsa firmalara kendilerini dijital sistemlerde daha iyi tanıtmalarına olanak tanır. Günümüzde birçok firma kendi içinde web tasarımcılarına sahiptir. Buna karşılık bu durum profesyonel bir şekilde işlemlerinizi yapabileceğinizi göstermez.

Personelinize profesyonel bir eğitim aldırmak, dijital platformlardan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Yenilikçi bir temele sahip olan Webse kurumsal yapısıyla bu hizmetleri de sağlamaktadır. Kurslar firmalara göre belirlendiği için günler ve saatler değişkenlik gösterebilir. Eğer iletişime geçerseniz, konu hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Böylece web tasarımcı ekiplerinizi profesyonel hale getirebilir, dijital platformları daha da etkili şekilde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Kurslar kapsamında HTML, Visual Studio, Photoshop, CSS gibi dersler verilir. Her birinde içerik farklıdır. Örnek olarak CSS kendi içinde şunları içerir;

 1. Hizalamalar ve bunların nasıl kullanıldığı
 2. Pozisyonlar ve bunların nasıl kullanıldığı
 3. CSS kutular
 4. CSS kodlarını farklı bir sayfadan çağırma
 5. CSS temelleri
 6. CSS kodlarını HTML ile aynı sayfada kullanma
 7. CSS ara yüz geliştiriciyi tanıma, nasıl çalıştığını anlama
 8. Arka plan opsiyonları
 9. Kenarlıklar ve nasıl kullanıldığı
 10. Gölgeler ve uygulamaları
 11. Z-Index kullanımı
 12. Gradient geçişleri ve örnek uygulamaları
 13. Responsive site yapımı
 14. CSS ile kaydırma çubuğu

Bunun dışında Photoshop dersleri ise tamamen farklıdır. Web tasarımcı bu uygulamayı daha iyi kullanırsa tasarımları da daha iyi yapabilir. Bunun için işlenen konulardan bazıları şöyledir;

 1. PhotoShop’da web sitesi yapımı
 2. Resimlere efektler verme Farklı resimleri aynı karede çekilmiş gibi düzenleme teknikleri
 3. Eylemler Çoklu işlem uygulamaları
 4. Toplu iş senaryoları Katmanlarla çalışma Yazı efektleri
 5. Png, Jpg, Gif ve diğer resim formatlarını tanıma ve uygulama
 6. Dilimleme aracı link verme
 7. Arka plan resim ve desenler oluşturma
 8. Hareketli resimler yapma (gif)
 9. Hazır butonları kullanma
 10. Yeni buton yapma

Diğer derslerde de içerikler değişkenlik gösterir. Eğer personelinize web tasarım eğitimi aldırmak istiyorsanız, Webse size uygun seçenekler sunar. Bunun için iletişime geçerseniz hem ayrıntılı bilgi alabilir hem de isteğe göre özel ders konularını inceleyebilirsiniz.

Bursa Web Tasarım İş İlanları

Web tasarım her geçen gün gelişen bir meslektir. Bu bakımdan dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de buna olan ihtiyaç artar. Firmalar kendilerini dijital platformlara aktarabilmek, güncelleme ve site bakım & onarım işlemlerini yapabilmek için bu çalışanlara sahiptir.

Buna yönelik olarak çok sayıda iş ilanı yayınlanır. Ancak profesyonel çözümler arıyorsanız, alanında uzman olan bir web tasarımcı kullanmak daha kısa sürede daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olur. Webse tüm tasarım projelerini profesyonel bir şekilde ele alır.

Bu bakımdan dikkat edilen konuların arasında görseller de gelir. Eğer sitenizin daha çok ön planda olmasını istiyorsanız sadece metin kullanmamanız gerekir. Zira bu durum kısa sürede ziyaretçilerin gözlerini yoracak, çıkmalarına neden olacaktır.

Yazılarda görsellerden faydalanmak bu nedenle önemlidir. Bu SEO için de geçerlidir. Ancak bu doğru kullanılmaması gerektiğini de kesinlikle göstermez. Bir web tasarımcı özgün ve yüksek kaliteli görseller kullanmalıdır. Aksi durumda kurumsal prestij de büyük bir zarar görür.

Buna dikkat etmemek aynı zamanda Google algoritmasının da sizi olumsuz değerlendirmesine neden olur. Böylece Google içindeki sıralamanız düşerek tıklama oranlarınız düşer. Nitekim algoritma sanılanın aksine görselleri tarayarak inceleyebilmektedir.

Dolayısıyla web sayfa tasarımı yaparken SEO kurallarına uyulmalıdır. Bunun için metnin konusuna uygun olduğuna özen gösterilmelidir. Ayrıca resim ilk kez eklenirken uygun açıklamalar da girilmelidir. Böylece algoritma onu daha etkili bir şekilde tanımlayarak sınıflandırabilir.

Ayrıca açıklama içinde anahtar kelimelerden faydalanmak yine sıralamaya olumlu bir şekilde etki eder. Özgün, kaliteli ve SEO uyumlu görseller bu nedenle oldukça önemlidir. Eğer gerekirse Photoshop gibi programlarda da yararlanılarak uygun düzenlemeler yapılmalıdır.

Google üzerinde bulunan görsellerin tek başına tehlikeli olduğu unutulmamalıdır. Zira bunların telif hakkı olabilmektedir. Dolayısıyla görsellerin planlaması da doğru bir şekilde yapılmalıdır. Yeni çekilen resimlerde ise ışık ve çekim tekniklerine özen göstermelidir.

Web sitesi tasarlayan firmalar arasında Webse, tasarımdan beklediğiniz tüm sonuçlara kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Eğer böylece bir projeniz bulunuyorsa iletişime geçerseniz gerekli bilgileri alabilir, kurumsal sunduğumuz çözümlerimizi dinleyebilirsiniz.

Bursa E Ticaret İş İlanları

İnternetin gelişmesi ile beraber e-ticaret siteleri büyük bir yaygınlık kazanmıştır. İnsanlar evinden çıkmadan online alışveriş yapmayı her zaman avantajlı bulur. Ancak bu durum alışveriş bilinçsiz yapıldığını göstermez.

Sitenizin nasıl tasarlandığı, ürünlerin açıklaması olup olmadığı, hızlı açılıp açılmadığı oldukça önemlidir. Eğer potansiyel bir müşteriniz size güvenmezse alışveriş de yapmaz. Firmalar bu nedenle sık sık e-ticaret için çalışan ilanları paylaşır.

Ancak e-ticaret tasarım sayfası doğru yapılmazsa istediğiniz sonuçlar yine de alınamaz. Eğer profesyonel olarak çalışan firmalarla iletişime geçerseniz, e-ticaret platformlarınızın tasarımınızı daha iyi yapabilirsiniz.

Webse bu bakımdan fontlar gibi en küçük noktalara kadar özen gösterir. E-ticaret platformu oluşturacaksanız, her sitede olduğu gibi ziyaretçi sayılarına dikkat etmeniz gerekir. Fontlar her ne kadar önemsiz görülse de ciddi etkilere sahiptir.

Zira okunur olmaması durumunda insanlar uğraşmadan farklı kaynaklara bakacaktır. Böylece potansiyel müşteriler de kaybedilir. Bu durum ayrıca SEO kuralları ile de ilgilidir. Zira fontların iyi veya kötü olması kullanıcı deneyimini etkiler.

Eğer kullanıcı deneyimi düşükse Google algoritmasını bunu fark ederek siteyi olumsuz değerlendirir. Böylece sıralamayı da azaltır. Dolayısıyla en uygun fontu uygun boyutta kullanmak şarttır. Bunun farkında olan Webse, e-ticaret kurumsal site tasarımı yaparken buna büyük bir özen gösterir. Rakiplerinizi de süreç içerisinde analiz ederek sizin için en iyi çözümleri sunar.

Kullanılabilecek fontlar incelendiğinde oldukça geniş olduğu görülür. E-ticaret tasarım sayfası için özellikle şunlar tavsiye edilir;

 1. Kaufmann & NeutraDemi
 2. Brandon Grotesque & Minion Pro
 3. Playfair Display & Museo Sans
 4. Rockwell Standard & Lora
 5. Copernicus & Proxima Nova
 6. Century Gothic & PT Serif
 7. Super Grotesk & Minion Pro
 8. Montserrat & Courier New

Ancak çözümler sadece bunlarla da sınırlı değildir. Duruma ve ihtiyaçların analizine göre farklı çözümler de kullanılabilir. Webse bunların tümünü değerlendirerek sizin için en uygun olan fontları tercih eder.

Sizlerin dijital platformlar üzerindeki başarınızı amaçlayan Webse, bundan emin olmak için tüm tasarım çalışmalarını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Kurumsal site tasarımı için iletişime geçerseniz ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Bursa E Ticaret Kursu

E-ticaret günlük hayata büyük avantajlar katar. Zira günümüzde normal alışveriş yapmak her zaman mümkün olmaz. Bu noktada devreye giren online ticaret, insanlara evinden çıkmadan çözümler sunar.

Birçok firma e-ticaret platformlarına yönelik personeller bulundurur. Ancak eğitimsiz, tecrübesiz çalışanlar bu sistemleri hızlı ve verimli kullanmanızı engeller. Dolayısıyla e-ticaret web tasarımı için profesyonel ekipler ile çalışmak size en iyi çözümleri almanıza yardımcı olur.

Kurumsal anlamda engin bir tecrübeye sahip olan ve sektörünü sürekli takip eden webse her zaman en kaliteli ve işlevsel tasarımları sunmaktadır. SEO kurallarına uygun bir şekilde yapılan e-ticaret siteleri sayesinde Google’da daha yüksek sırada çıkmanız sağlanır.

Böylece daha iyi rekabet kurabilir, ürünlerinizin daha fazla satmasını sağlayabilirsiniz. Buna yardımcı olmak için Webse, web tasarımcısı anahtar kelimelere yer vererek çalışır. Bunun için özel bir inceleme yapılarak sektörünüze ve firmanıza en uygun çözümler vermektedir.

İnternet sitenizin ihtiyaçları doğru bir şekilde hesaplanarak uygun entegrasyonlar da bu bağlamda kurulur. Buna özen gösteren firmamız gereksiz kurulumlar yapmaz. Böylece yavaşlamaları önler. Gelecek tarihlerde gereksinim duyabileceğiniz entegrasyonlar için sizinle görüşme yapılarak nasıl hareket edileceği planlanır.

Böylece web tasarım yapan firmalar arasında size her zaman en iyi çözümleri sunmaktadır. Kullanıcı dostu çalışmalar yapıldığı için müşterilerinize kolay hareket edilebilen bir site oluşturulurken size de işlemlerinizi hemen yapmanıza yardımcı olunur.

Türkçe kontrol panelleri sayesinde zorluk çekmeden kısa sürede ürün ekleyebilir, açıklamalar girebilir ve diğer tüm işlemleri sağlayabilirsiniz. Tüm bu konulara dikkat eden Webse müşterilerinize en iyi e-ticaret deneyimini yaşatmanıza yardımcı olur. Bu projeler yapılırken ilk olarak müşteriler ile iletişime geçilerek uygun bir tarihte toplantı gerçekleştirilir.

Bu kapsamda e-ticaret kapsamında ne istendiği, bunun nasıl olacağı anlaşılır. Ayrıca firmanın yapısı, ürün ve hizmetleri incelenir. Hazır çalışmayan yapmayan Webse özel çözümler sunar. Böylece kişiselleştirme de müşterilere göre sağlanabilir.

Gerekli tüm bilgilerin alınması ve proje onayının gelmesi ardından yalnızca uzman ekiplere bilgiler iletilerek çalışmalar yapılır. Firmamız disiplinli ekipleri ile kısa sürede sonuç almaktadır. Böylece sistemlerinizi daha aktif şekilde kullanmanız sağlanır.

Bursa E Ticaret Firmaları

E-ticaret çözümleri kurumsal site tasarımı çalışmaları arasına girer. Bu nedenle profesyonel ve doğru bir şekilde yapılması gerekir.

İnternet sistemlerinin geliştiği günümüzde e-ticaret yapmak az masraf ile maksimum karı elde etmenize yardımcı olur. Zira mağaza gereği olmadığı için mağaza personeline gerek yoktur. Mağazanın olmaması aynı zamanda kira gibi giderleri de ortadan kaldırır.

Ancak 7/24 şekilde müşterilerinize ulaşma, satış yapma fırsatı sunar. Böylece kar marjı oldukça yüksektir. Lakin tüm bu avantajlar tasarımların doğru yapılması halinde geçerlidir. Eğer yanlış web sayfa çözümlerinden yararlanılmışsa satışların istendiği gibi olmaması muhtemeldir.

Bu bakımdan en üst seviye verimin alınması isteniyorsa nelere dikkat edilmesi gerektiği oldukça önemlidir. Bunlardan bir tanesi kategorilerdir. Bunlar müşteriler tarafından kolay erişilebilir olmalı, hemen görülebilmelidir. Ayrıca maksimum etkiyi gösterebilmesi için gözü yormayan bir çekiciliğe sahip olmalıdır.

E-ticaret  web sitesi tasarlayan firmalar ayrıca renkleri de uyumlu kullanmalıdır. Bu hem gözlerin yorulmaması hem de müşterilere istenen mesajın iletilmesi için önemlidir. Zira günümüzde her rengin bir anlamı olduğu bilinmektedir. Birçok büyük marka bunlardan faydalanmaktadır.

Ayrıca kullanıcı dostu bir site de hem site yöneticisi hem de müşteriler için önemlidir. Böylece daha iyi ve hızlı bir şekilde kullanılması, kısa sürede istenen tüm işlemlerin tamamlanması mümkündür.  Webse profesyonel ve eğitimli ekipleri ile bunlara özen göstererek çalışır.

Bunların yanı sıra firmanız ve gereksinimleri incelenerek kurumunuz en iyi şekilde yansıtılır. Hedef kitlenize iletmek istediğiniz tüm mesajlar profesyonel bir şekilde ele alınır. Böylece e-ticaret web sayfası daha verimli bir şekilde kullanılabilir.

Aynı zamanda siteler genel anlamda incelenerek kırık link gibi incelemeler yapılmakta, gerekli düzenlemeler gerçekleştirilmektedir. Eğer sitede bir yavaşlık bulunuyorsa hızlandırmak için kodlar yeniden ele alınmaktadır.

Webse web tasarım firmaları arasında tüm bunlara dikkat ederek, e-ticaret konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Böylece hem günlük hem de aylık çerçevede aldığınız ziyaretçileri arttırır. Bu sayede doğru stratejiler ile satışlarınızı da yükseltmeniz sağlanır.

Eğer hedef kitlenizi genişletmek, potansiyel müşterileri gerçeğe döndürmek istiyorsanız bu çözümlerimizle istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bunun için iletişime geçerek e-ticaret projenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Leave a comment

Explore
Drag